Opravář, operátor (m/ž) s ubytováním zdarma mzda až 35 000 Kč!
Manuvia, a. s., organizační složka
Pardubický kraj, Pardubice
před 6 dny
source : Inwork.cz

Informace

Jste manuálně zruční, nemáte rádi jednotvárnou práci a nevadí Vám práce na směny? Pak hledáme právě Vás!

Jaká bude Vaše náplň práce?

Kontrola vadných jednotek včetně zpracování příslušné dokumentace

Řešení problémů přímo na výrobní lince či na repair stanovišti.

Oprava jednotek vyřazených z výrobní linky dle priorit oprav

Záznamy chyb operátorů a jejich eskalace

Záznamy oprav do el.systému, pravidelné zasílání reportů

Co od vás očekáváme

Znalost práce s PC

Ochota pracovat na 12 hod. směny (krátký / dlouhý týden)

Ochotu učit se novým věcem

Co vám nabízíme

Stabilní práci na HPP

Mzda až 35 100 Kč

Svozové autobusy ZDARMA

Možnost týdenních záloh

Možnost profesního růstu

Možnost přesčasů

Dotované stravování

DŮKLADNÉ ZAŠKOLENÍ JE SAMOZŘEJMOSTÍ

NÁSTUP MOŽNÝ IHNED NEBO PO DOHODĚ! Těšíme se na Vaše reakce.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.