Operátor/ka zákaznické linky s němčinou
Teleperformance CZ, a.s.
Pardubice
před 5 dny
source : Hitprace

Místo výkonu práce Pardubice. Vaší náplní práce bude : - vyřizování požadavků klientů, kteří se dovolali na zákaznickou linku (týkají se objednání zboží, dodání, vrácení peněz apod.

zajišťování emailové korespondence a chatu- administrativa v interním počítačovém systémuHledáme člověka, který má : - plynulou znalost němčiny slovem i písmem - bude prověřena zaměstnavatelem- dobrou znalost práce na PC - bude prověřena zaměstnavatelem- časovou flexibilitu (linky jsou v provozu 7-21)Zaměstnanecké výhody : stravenky, 25 dní dovolené, jazykové kurzy, zvýhodněný tarif na volání, firemní snídaně, akce pro zaměstnance, bonusy za věrnost / doporučení nového zaměstnancePrvní kontakt telefonicky nebo e-mailem - pracovní dny 8 : 00 - 16 : 00 hod.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost