Sociální pracovníci
Diakonie ČCE - středisko Vsetín
Vsetín, CZ
před 2 dny
source : Easy-prace.cz

SOCIÁLNÍ PRACOVNÍCIPOŽADUJEME : Hledáme pracovnici / pracovníka s kvalifikací "Sociální pracovník" dle zákona 108 / 2006 Sb.

o sociálních službách (VOŠ, VŠ), který má výborné komunikační dovednosti, je empatický, flexibilní, samostatný, spolehlivý, zodpovědný, dobře zvládá emočně náročné situace.

Dále požadujeme čistý trestní rejstřík a řidičský průkaz (aktivní řidič / ka).NÁPLŇ PRÁCE : sociální šetření, odborné poradenství, terénní sociální práce u klientů, vedení dokumentace sociální práce ad.

Sociální pracovník bude zajišťovat sociální poradenství klientům Domácího hospice Devětsil a jejich rodinným příslušníkům.

NABÍZÍME : Smysluplná a užitečná práce, spolupráce s členy multidisciplinárního týmu, příspěvek na obědy při odpracování min.

4 hod / den.PRVNÍ KONTAKT : Emailem na adresu : použijte odpovědní formulář nebo telefonicky, paní Marta Doubravová tel.

použijte odpovědní formulář

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost