Člen mobilní hlídky - auto tým od 110 - 130 Kč/hod.
SECURITY CENTRUM SLUŽEB s.r.o.
Liberec
před 6 dny
source : Fajn brigády.cz

Informace o pracovním místě

Pro zaběhlou bezpečnostní firmu

SECURITY CENTRUM SLUŽEB s. r. o. hledáme nového člena mobilní hlídky

NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK 2.000,-

Náplň práce :

  • Strážní a detektivní činnost
  • Kontrola dodržovaní bezpečnostních rutin
  • Pomoc při řešení incidentů
  • Monitorovací činnost hlídaných objektů
  • Práce s kamerovým systémem
  • Spolupráce s bezpečnostními / záchrannými složkami ČR
  • POSÍLEJTE SVÉ ŽIVOTOPISY S POLU S FOTKOU POSTAVY.

    Požadujeme

  • čistý výpis z rejstříku trestů
  • řidičské oprávnění skupiny B
  • Nabízíme

  • Práci ve stálé společnosti
  • Možnost zálohy
  • Výplatu 110 Kč / hod. čistého !
  • Náborový příspěvek 2. 000,-
  • Nástup ihned, nebo dle dohody
  • firemní výhody, multisport kartu, náhradní volno, kurz profesní kvalifikace
  • firemní školení
  • hodinová mzda od 110 - 130 Kč / hod. čitého
  • odpovědět >

    Máš velkou šanciOdpověz mezi prvními

    nahoru

    Sdílej, pracuj, bav se!

  • Doporučit kamarádovi
  • Poslat na email
  • Požádat