Ošetřovatel/ka hospodářských zvířat
Školní statek Středočeského kraje, příspěvková organizace
Benešov, Czech Republic
před 1 dnem
source : Hitprace

Pracoviště : Benešov PomněniceŠkolní statek - Benešov - Pomněnice přijme ošetřovatele nebo ošetřovatelku hospodářských zvířat na plný nebo zkrácený úvazek.

Požadujeme spolehlivost, samostatnostVýhodou je uchazeč s ŘP sk. T (není podmínkou). Náplní práce je : místování a krmení hospodářských zvířat (skot, ovce, prasata, koně), dojení krav, úklid stájí, vodění koní do výběhů, kontrola dobrého zdravotního stavu zvířat, kontrola neporušenosti výběhů, dohled na studenty SZeŠ atd.

Pracovní doba - krátký a dlouhý týden 7 : 00-19 : 00 včetně svátků a víkendů - střídání s protisměnou. Zkrácený úvazek obnáší méně směn v měsíci, nikoli zkrácenou pracovní dobu.

Nutná vlastní doprava. Bydlení nenabízíme. Nástup možný ihned.Nabízíme : Dovolená 25 dní, stravenky, příplatek za svátek, příplatek za víkendyPrvní kontakt : telefonicky (Po - Pá 8 : 00 - 13 : 00), e-mailem

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost