LOGISTIK/-ČKA-DISPONENT/-KA
DAVE LOG s.r.o.
České Budějovice, Czech Republic
před 1 dnem
source : Hitprace

Společnost DAVE LOG s.r.o. je mladá firma, která vznikla 14. 3. 2018 a působí v oboru organizování mezinárodní i tuzemské přepravy.

Předmětem činnosti tedy je zasilatelství, spedice i poskytování komplexních logistických služeb.Máte-li chuť zapojit se do budování firmy nového typu, kde problém je od toho, aby se řešil a posunul nás dál, dveře jsou právě otevřeny.

 • S čím se při práci setkáte : organizování přepravy z bodu A do bodu B a zajištění souvisejících služeb; komunikace se zákazníky, partnery a dodavateli;
 • práce s PC a dalšími komunikačními nástroji; používání cizích řečí (AJ, FR, NJ, IT, RU a další dle libosti trh je celosvětový).

 • Co by Vás mělo naplňovat a bavit : vylepšení a zjednodušení zaběhnutých trendů úspěch je v inovaci, ne v ustlání si na růžích;
 • vyhledávání dalších pracovních příležitostí- kde nic neni ani smrt nebere; chuť aktivně řešit a neodsouvat; rozmanitá práce od administrativy po obchod.

  S čím můžete počítat : se vším, co Vám pro odvedení dobré práce bude vyhovovat.Kontakt : David Přibyl, +420 608 582 018, david.

  pribyl davelog.cz, www.davelog.cz.

  Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost