Řezníci *
MP Krásno, a.s.
Valašské Meziříčí
před 1 dnem
source : Hitprace

ŘEZNÍCI *Zaměstnavatel požaduje : dobrou fyzickou kondici, zručnost, spolehlivost, důslednost, bezúhonnost, praxe v oboru výhodouNáplň práce : zaměstnanec provádí zpracování masa na vepřovém páse za použití nože, zatřiďuje jednotlivé zpracované části, provádí manipulační práce související s bouráním a opracováním masaZaměstnanecké výhody : jistota stabilního zaměstnání na HPP ve společnosti s dlouholetou tradicí, zázemí prosperující společnosti, odpovídající finanční ohodnocení, pracoviště vybavené špičkovou technikou, nadstandardní zaměstnanecké benefity - 25 dnů dovolené, 13.

plat, příspěvky na penzijní připojištění, závodní stravování, vnitropodniková telefonní síť, lázeňské pobyty, očkování proti chřipce, odměny za odpracované roky a životní jubilea, zaměstnanecké balíčky, bezúročné půjčkyPracovní doba : dvousměnný provoz - ranní od 5.

30 do 13.30 hod. a od 13.30 do 21.30 hod.První kontakt : telefonicky 571 855 275 nebo e-mailem : prace krasno.czov. 6.5.2020

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost