SEŘIZOVAČ V KOVOVÝROBĚ
UNIRON s.r.o.
Litultovice, Czech Republic
před 1 dnem
source : Hitprace

KO : Prokopová Diana, tel. : 775 760 166. Životopis zašlete na e-mail : pavelkova uniron.cz SOU, ochota učit se novému, práce v kolektivu, zodpovědnost.

Práce na ranní a odpolední směněNabízíme 4 týdny dovolené, pravidelná měsíční odměna až 3.800 Kč, příspěvek na stravování formou stravenek, příspěvek na životní připojištění, věrnostní odměna, odměna za 0 nemocnost, životní jubileum.

Platové podmínky : hodinová mzda + prémiová složkaNástup možný ihned. Pracovní doba ranní od 6 : 00 do 14 : 30, odpolední od 14 : 00 do 22 : 30 hod.

Délka trvání pracovního poměru : zkušební doba + smlouva na dobu určitou, poté na dobu neurčitou (za splnění všech požadavků a očekávání zaměstnavatele).

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost