Referent nabídkového řízení
Swoboda - Stamping, s.r.o.
Hruškové Dvory, CZ
před 7 hodinami
source : Kdejeprace.cz

Nabídka práce na volnou pozici pro Swoboda - Stamping, s.r.o. .

  • dlouhodobá práce na plný úvazek
  • vyžadováno : praxe a středoškolské vzdělání
  • lokalita : Hruškové Dvory 130, Jihlava 1 (Hruškové Dvory), 58601
  • Přidáno : 10.10.2018
  • Odborní pracovníci kalkulací, cen, nákladů a rozpočtů :

    Popis pracovní pozice :

  • vypracování konceptu a technických podkladů pro cenovou nabídku
  • vypracování kalkulace a cenové nabídky
  • spolupráce s dodavateli a zákazníky
  • Požadavky :

  • znalost AJ slovem i písmem (min. B2)
  • znalost oboru strojírenství (technologie plošného tváření, postupové střižné nástroje)
  • obecné ekonomické znalosti
  • Microsoft Office
  • základní znalost CAD 3D
  • Firemní benefity :

  • 13. a 14. plat dle výsledků společnosti
  • příspěvek na závodní stravování
  • měsíční odměna za tzv. beznemocnost 1000,- Kč
  • jazykové vzdělávání
  • mobilní tel. a ostatní elektronika
  • příspěvek na penzijní pojištění
  • benefitní systém "Cafeteria"
  • Vyžadované vzdělání : ÚSO s maturitou (bez vyučení)