Obchodní zástupce pro malé firmy- Pardubice, Hradec Králové
Hilti
Pardubice
před 2 dny

Obchodní zástupce pro malé firmy - Pardubice, Hradec Králové

Pardubice Reference No : WD-0008425

O jakou pozici jde?

Pro naše obchodní týmy hledáme obchodní poradce, profesionály s různým vzděláním a zkušenostmi.

Hilti oceníte jedinečnou firemní kulturu založenou na uznání hodnot každého člena týmu, možnosti růstu a vzájemné podpory.

O společnosti Hilti.

Pokud jste v oboru stavebnictví noví, tak je možné, že jste o nás ještě neslyšeli. Poskytujeme nejmodernější nářadí, inovativní technologie, software a vynikající služby pro profesionály ve stavebnictví.

Jsme hrdí na jméno značky budované více než 75 let, s 30 000 zaměstnanci ve více než 120 zemích. V Hilti oceníte jedinečnou firemní kulturu založenou na uznání hodnot každého člena týmu, možnosti růstu a vzájemné podpory.

Jsme si jistí, že Hilti je skvělým místem pro uplatnění vašich zkušeností a rozvoj vašich schopností ve Vaší dlouhodobé kariéře.

Jak vypadá práce na této pozici?

Obchodní zástupce pro malé firmy buduje vztahy a pečuje o klienty z naší interní firemní databáze, se kterými je v kontaktu přes telefon, email nebo pomocí video hovoru.

Hledá a doporučuje nejlepší řešení dle potřeb zákazníka. Zprostředkovává možnost vyzkoušení a předvedení našich strojů. Pro své manažery je zdrojem zpětné vazby od zákazníků, např.

o kvalitě poskytovaných produktů nebo jejich nových požadavcích. Jeho cílem je získávání objednávek a jeho posláním je poskytovat takové služby, které pomohou maximálně uspokojovat potřeby zákazníků.

Práce obchodního zástupce je založena na aktivním kontaktování zákazníků a důkladném pochopení jejich potřeb. Na základě toho být schopen jim nabídnout řešení šité na míru.

Co nabízíme?

Pokud je pro Vás podstatný nejen profesní, ale i osobní rozvoj, tak je Hilti určitě správná volba. Vážíme si zkušených profesionálů i absolventů.

Díky propracovanému systému školení a intenzivní týmové spolupráci umíme zkušenosti sdílet a rychle začlenit nově příchozí členy týmu.

Proč byste se měl / a přihlásit?

Dáme vám plnou odpovědnost včetně vlastního portfolia zákazníků, kterými mohou být specialisté v oboru, projektoví manažeři nebo majitelé či členové vedení stavebních firem.

Od začátku vaší kariéry v Hilti vám budeme důvěřovat, že uděláte vše pro dosažení vynikajících výsledků. Vynaložte snahu a my vás odměníme bezkonkurenčním programem vzdělávání a příležitostmi k rozvoji i kariérnímu růstu, ihned jak budete připraven na další výzvu.

Potřebujete :

 • Min. SŠ vzdělání s maturitou, technický směr výhodou
 • Předcházející obchodní praxe v obdobném stylu prodeje jako Hilti výhodou
 • Výrazná, dynamická, přesvědčivá a samostatná osobnost
 • Silné komunikační a interpersonální schopnosti
 • Schopnost plánování, orientace na výsledek, silný tah na branku, disciplinovanost
 • Prezentační schopnosti
 • Zájem se učit nové věci a přijímat nové výzvy
 • Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost