Projektant LOP (lehké obvodové pláště)
MFS Digital CZ, s.r.o.
Praha-Staré Město, CZ
před 5 dny
source : Easy-prace.cz

Místo výkonu práce : Rytířská č.p. 410 / 6, PrahaKontakt e-mail : použijte odpovědní formulářPožadavky : Vysokoškolské vzdělání stavebního nebo strojního zaměření.

Znalost AutoCADu (2D). Znalost Revitu. Znalost konstrukčních SW - Inventor, SolidWorks. Znalost angličtiny na úrovni středně pokročilý (B1).

Znalost češtiny na úrovni středně pokročilý. Praxe v oblasti projektování LOP min. 1 rok.Ve společnosti MFS Digital CZ s.

r.o. budete součástí týmu zkušených projektantů a konzultantů, kteří Vám pomohou rychle se odborně zdokonalovat a kariérově růst.

Budete pracovat na zajímavých a náročných lokálních i mezinárodních projektech.Hlavní pracovní náplň : projektování obvodových plášťů budov ve 2D i 3D projekčních SW.

Zam. výhody : Mobilní telefon a NB i k soukromému využití. Podpora profesního rozvoje. Možnost kariérového růstu. Firemní akce.

Lekce angičtiny na pracovišti.

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost