Pracovník/ice kontroly kvality
ALPLA, spol. s r.o.
Bystřice, Czech Republic
před 5 dny
source : Hitprace

Pracoviště : Petrovice u BystřiceNa vysoké kvalitě našich výrobků nám velmi záleží, proto věnujeme kontrole kvality zvláštní péči.

Aktuálně hledáme do naší laboratoře spolehlivého / ou technika / čku, který / á posílí náš tým.Připojte se k nám a staňte se součástí rodiny ALPLA.

JAKÁ BUDE VAŠE NÁPLŇ PRÁCE?testování kvality vyráběných produktů (předformy, lahve, víčka); měření pomocí vybavení laboratoře (kalibrů, vah, online měřidel, 3D měření atd.

provádění vizuálních kontrol; identifikace, nahlašování a klasifikace vad produktů; práce s interním systémem tvorby certifikátů pro zákazníkyJAKÉ MÁME POŽADAVKY NA TUTO POZICI?

 • středoškolské vzdělání; analytické dovednosti, pečlivost a týmovost; preciznost, pečlivost, smysl pro detail; uživatelská znalost práce na PC;
 • praxe na obdobné pozici je výhodou nikoliv podmínkouCO VÁM NABÍZÍME?stabilní práci u mezinárodní rodinné firmy; širokou škálu zaměstnaneckých benefitů - 13 mzda, měsíční výkonnostní odměna, stravenky, příspěvek na dopravu, odměna za docházku, karta MULTISPORT zdarma, vstup do bazénu v Benešově zdarma pro celou rodinu;
 • podporu zaměstnavatele v profesním rozvoji, plnou podporu nadřízeného a kolegů při zaškolení; práci na 12 hod. směny (nepřetržitý provoz - denní vs noční směny, střídání krátký a dlouhý týden);
 • příjemné a čisté pracovní prostředí; další zaměstnanecké výhody, příplatky a odměnyMožnost nástupu ihned, ale na spolehlivého zaměstnance si rádi počkáme.

  První kontakt : e-mailem, telefonicky (Po - Pá 8-15 hod)

  Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost