Technik výroby spalovacích motorů
Annonce
Jablonec nad Nisou, CZ
před 1 dnem

Jste odborníkem v technickém oboru a vyznáte se v motorech? Máte výborné komunikační schopnosti a mluvíte anglicky? Pak hledáme právě vás! Na pozici Technika výroby spalovacích motorů budete nepostradatelným členem našeho týmu a vaše práce bude významně přispívat k vývoji produktů naší firmy.

Co bude vaší náplní práce? Technická podpora výroby spalovacích motorů Úpravy a opravy zkušebních stanovišť spalovacích motorů Návrh montážních přípravků Tvorba podkladů pro technické postupy Optimalizace produktu pro potřeby zákazníka Technická komunikace se zákazníky a dodavateli Kusová výroba elektrotechnických součástek Servisní výjezdy i mimo území ČR Co k této pozici budete potřebovat?

Středoškolské vzdělání technického zaměření Znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni Znalost elektrotechniky - slaboproud, znalost technického kreslení Pečlivost, spolehlivost a zodpovědnost za provedenou práci Pozitivní přístup k řešení úkolů Řidičský průkaz sk.

B Co u vás oceníme? Technické a analytické myšlení Základní znalost spalovacích motorů a chladících okruhů Komunikativnost, samostatnost a kreativitu Flexibilitu Znalost práce na počítači Co vám za to můžeme nabídnout?

Pestrou náplň práce, při které můžete ukázat své technické znalosti. Aby se vám dobře pracovalo, dostanete od nás služební telefon a notebook.

Pozveme vás na jazykové kurzy a další odborné vzdělávání. Využít můžete také zvýhodněné služby našeho mobilního operátora a zvýhodněné ceny služeb a produktů u našich smluvních partnerů.

Tři dny zdravotního volna a příspěvek na stravování je u nás samozřejmostí. Kdy a kde se k nám můžete přidat? Přidat se k nám můžete ihned, případně se můžeme na termínu nástupu dohodnout Místo výkonu práce Jablonec nad Nisou : E-MAILEM

Požadujeme

 • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
 • Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost