Konstruktér - pneumatika
Chropyňská strojírna, a.s.
Olomouc, Czech Republic
před 2 dny
source : Hitprace

Pracoviště : tř. Kosmonautů č.p. 989 / 8, Olomouc.Co u nás budete dělat? - analyzovat požadavky zákazníka v oblasti pneumatických systémů- konstruovat pneumatická schémata- specifikovat nakupovaný materiál a kusovníky- zodpovídat za přidělenou část projektu, komunikovat se zákazníky a jednotlivými odděleními- podporovat výrobu- zpracovávat technickou dokumentaci pro zákazníkaCo od Vás požadujeme?

 • minimálně středoškolské vzdělání v oboru strojírenství (technické, elektrotechnické) - vhodné i pro absolventy- znalost práce v některém ze 3D konstrukčních softwarů (Autocad, Catia, .
 • komunikativní znalost anglického nebo německého jazyka pro zahraniční spolupráci a studium podkladů (další jazyky jsou výhodou)- dobré technické a analytické myšlení- pečlivost a svědomitost- znalost pneumatických systémů výhodouCo od nás můžete získat?
 • práci v ryze české firmě, které se daří a která je špičkou ve svém oboru - práci v moderních a nových kancelářích kousek od centra města i vlakového nádraží - možnost vycestovat za prací i do zahraničí- pružné rozvržení pracovní doby- variabilní finanční bonusy- vzdělávací kurzy a školení- 5 týdnů dovolené- příspěvek na penzijní připojištění nebo životní pojištění- příspěvek na stravování - firemní akceŽivotopisy zasílejte POUZE na výše uvedený email.
 • Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost