Úklid obchodního centra
Special Service International, spol. s r.o.
Přerov, Czech Republic
před 1 dnem
source : Hitprace

Informace

Hledáme pracovníky pro zajištění úklidu obchodního centra v Přerově.

Náplň práce :

  • úklid obchodního centra a jeho okolí
  • pravidelný strojový úklid podlah
  • úklid toalet, doplňování hygienických potřeb
  • úklid pasáže, food court, zázemí a recepce
  • popř. leštění a mytí výloh
  • směny 12 hod. (denní a noční)
  • Co od vás očekáváme

  • věk min. 18 let
  • čistý trestní rejstřík
  • ochotu pracovat v nepřetržitém provozu
  • samostatnost a zodpovědnost
  • Co vám nabízíme

  • odpovídající mzdové ohodnocení
  • práce na dohodu o provedení práce
  • možnost výplaty zálohy každý týden
  • náborový příspěvek pro OZP ve výši 16 000,- Kč
  • nástup ihned nebo dle dohody s manažerem objektu
  • Nahlásit tuto nabídku
    checkmark

    Thank you for reporting this job!

    Your feedback will help us improve the quality of our services.