odborný rada: právník Oddělení právní podpory LPIS a veřejných zakázek
Státní zemědělský intervenční fond
Praha-Nové Město, CZ
před 9 dny
source : Easy-prace.cz

Místo výkonu práce : Štěpánská 63, Praha 1. Kontaktní osoba : Kudibal Ondřej, tel. : 222 871 597 (prac.dny 8-16hod.), e-mail : ondrej.

kudibal szif.cz. Požadavky : ukončené magisterské studium právo a právní věda, aktivní znalost občanského práva, tj. zejména zákona č.

89 / 2012 Sb. a zákona č. 40 / 1964 Sb., aktivní znalost správního řízení, tj. zákona č. 50 / 2004 Sb., samostatnost, spolehlivost a pokročilá komunikativnost, znalost práce na PC (Word, Excel, Codexis).

Popis práce : právník zajišťuje primárně interní právní podporu pro pracoviště SZIF (centrála Praha, 7 regionálních ředitelství, 55 regionálních poboček), stěžejní pracovní náplní je posuzování nájemních, resp.

pachtovních smluv, užívacích, spoluvlastnických a vlastnických práv k zemědělské půdě a příprava právních stanovisek ke sporům uživatelů, aktivní znalost zákona č.

134 / 2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek, není vyžadována, neboť pracovní náplní na této pozici není administrace veřejných zakázek, spolupráce na přípravě související legislativy, obecná právní agenda -

stanoviska, výklad právních předpisů, revize smluv.

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost