Psycholog(žka)
Vězeňská služba České republiky
Ostrava
před 4 dny
source : Hitprace

Místo výkonu práce : Věznice Heřmanice, Orlovská 670 / 35, Hrušov, 713 02 Ostrava 13Vězeňská služba České republiky Věznice Heřmanice přijme do pracovního poměru psychologa.

Požadujeme : - vysokoškolské vzdělání - magisterský studijní program jednooborové psychologie- komunikační dovednosti- trestní bezúhonnost- dobrý zdravotní stav- organizační schopnosti a smysl pro zodpovědnost- psychologická praxe vítánaNabízíme : - plat podle Nařízení vlády v 12.

platové třídě, rizikový příplatek ve výši 6 400 Kč, (rozpětí podle započitatelné praxe 24 770 Kč - 36 470 Kč)- 30 dní dovolené- program FKSP (např.

příspěvky na rekreace, bezúročné půjčky)- závodní stravováníSvou žádost spolu s profesním životopisem a souhlasem se soustřeďováním osobních údajů zašlete na adresu elektronické pošty : uchazeci vez.

her.justice.cznebo na poštovní adresu či doručte osobně : Vězeňská služba ČRVěznice Heřmaniceoddělení personálníOrlovská 670 / 35 713 02 OstravaDalší informace poskytnou personalisté na tel.

595 220 320, 321, 322 od 7 : 00 - 15 : 00 hodin.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost