PRACOVNÍK PRO ŘEŠENÍ TECHNICKÝCH ZMĚN
AC Jobs
Vyškov
před 6 dny

Jste technicky a zdatný a dokážete provádět dohled nad celým průběhem projektu? Umíte koordinovat, provádět technické změny, sbírat informace a navazovat vztahy?

Máte vzdělání v oboru strojírenství, elektro nebo mechatronika a domluvíte se anglicky? Tak využijte této pracovní příležitosti, zašlete mi svůj životopis a začněte pracovat jako PRACOVNÍK PRO ŘEŠENÍ TECHNICKÝCH ZMĚN.

Pracovní náplň

  • Sbírání informací napříč odděleními
  • Přijímání rozhodnutí o změnách
  • Sledování KPI a jejich dodržování
  • Přijímání nápravných opatření a zlepšování projektů
  • Schvalování plánů zavedení změn
  • Vyhodnocování sledovaných parametrů procesu
  • Co požadujeme?

  • Min. SŠ vzdělání v oboru elektro, mechatronika
  • Všeobecný technický přehled
  • Anglický jazyk na středně pokročilé úrovni
  • Komunikativního a příjemného člověka
  • Umění navazovat vztahy
  • Co nabízíme?

  • Pružnou pracovní dobu
  • Jazykové kurzy
  • Příspěvky na pojištění
  • Společenské akce zdarma
  • Stravování v rámci podniku
  • Spoustu zaměstnaneckých výhod
  • Požádat