Pracovník restauračního provozu
BB WEST CZ s.r.o.
Praha, Czech Republic
před 6 dny
source : Hitprace

místo výkonu práce : Radlická č.p. 520 / 117, Jinonice,158 00 Praha 58kontakt : März Jan, tel. : 606384633, e-mail : jmarz bb.

czPracovník v restauračním provozu BAGETERIE BOULEVARDDo provozu restaurace BB OC Galerie Butovice hledáme zaměstnance na hlavní pracovní poměr.

Vhodné pro absolventy učebních oborů, středních škol i na zkrácený úvazek pro maminky na rodičovské dovolené. Přijďte rozdávat radost kvalitním jídlem.

Nabízíme : - Trvalý pracovní poměr na dobu neurčitou- Možnost práce na zkrácený pracovní úvazek- Nástupní měsíční mzdu + bonusy- Příspěvek na dojíždění pro mimopražské zaměstnance- Příplatky za práci o svátku, víkendu, ošatné- Firemní školení a certifikace- Sleva na stravování v BAGETERII BOULEVARDSleva na stravování v BAGETERII BOULEVARD, měsíční bonus, příspěvek na dojíždění pro mimopražské zaměstnance, příplatky za práci o víkendu a práci ve svátek, ošatné.

Roční bonus za přivedení nového zaměstnance.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost