manažer - koordinátor účetního oddělení
PRAGUE ALLIANCE s.r.o.
Praha-Nové Město, CZ
před 4 dny
source : Easy-prace.cz

kontakt : Mgr. Marina Saprykina, e-mail : použijte odpovědní formulář prvotní kontakt emailem, místo výkonu : Ječná č.p. 2093 / 32a, Praha 2.

Náplň práce : Kontaktní osoba pro externí partnery zajišťující účetní a daňové služby. Kontrola práce externích partnerů.

Posuzování finančních hlášení a reportů. Spolupráce na systému zadávání objednávek a vypracování reportů. Vyhledávání vhodných externích spolupracovníků a partnerských společností.

Komunikace s klientským oddělením. Požadavky : apod.) Aktivni znalost českého jazyka slovem i písmem. Dobré komunikační schopnosti v českém jazyce.

Porozumění základním účetnim principům. Znalost ruského jazyka, vzdělání a zkušenost ve firemním účetnictví a finančnictvívýhodou.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost