Programátor C#/.NET
Cegeka, s.r.o.
Praha
před 11 hodinami
source : Hitprace

Místo výkonu práce : Na Rybníčku 1329 / 5, 120 00, Praha 2Způsob prvního kontaktu : E-mailem na adresu miroslav.havelka cegeka.

comKontaktní osoba : pan Miroslav HavelkaUPŘESŇUJÍCÍ INFORMACE : Požadujeme dobrou znalost programování v C# / .NET, znalost MVC, OOP a SQL Server, schopnost pracovat s Visual Studio a TFS, výhodou je znalost frontendových technologií (CSS3, JavaScript, HTML5, jQuery, Ajax) a zkušenosti s CMS.

Nabízíme práci na mezinárodních projektech, pracovní poměr na dobu neurčitou odpovídající finanční ohodnocení a řadu zaměstnaneckých benefitů.

ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY : týden dovolené navíc, stravenky, pružná pracovní doba, odborný rozvoj.POČET VOLNÝCH MÍST PRO ZAMĚSTNANECKOU KARTU : 2.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost