Grafik/čka se zájmem o marketing
Dang Investment Group s.r.o.
Ostrava, CZ
před 14 dny
source : Easy-prace.cz

Pracoviště : Chemická 2093 / 1a, Ostrava - Mariánské Hory Kontakt : e-mailem Mezinárodní společnost provozující řetězec asijských fastfoodů GUTY zejména v obchodních centrech (aktuálně kolem 45 provozoven) hledá na centrální pracoviště v Ostravě (Chemická 2093 / 1a, 709 00 Ostrava) nadšence pro grafiku a marketing.

Proč by tě brigáda mohla zaujmout? - díky flexibilní pracovní době můžeš skloubit práci, školu a zároveň si prohlubovat znalosti v oboru a získáš zkušenosti s provozem společnosti.

 • budeš v kontaktu s managementem obchodních center, dostaneš se k zajímavým projektům, budeš se podílet na tvorbu našeho brandu.
 • budeš mít k dispozici příjemné pracovní zázemí a mladý mezinárodní kolektiv. Čím se budeš v naší firmě zabývat? - tvorba tiskové grafiky (letáčky, plakáty, vizitky atd.
 • tvorba webové grafiky (tvorba bannerů, FB příspěvků) - úprava fotek (ořez, retuš) Bez čeho se neobjedeš? - dobrá znalost Adobe Photoshopu -

  základní znalost grafických programů Adobe InDesign a Illustrator - znalost předtiskové přípravy - kreativita a nadšení pro grafiku a marketing Na co se můžeš těšit?

 • obědy zdarma (nemáme pouze asijské koncepty) - neomezená káva, čaj je samozřejmostí - možnost MultiSport karty - flexibilní pracovní doba -
 • technické zázemí pro práci - 90 Kč-100 Kč / hodinu netto dle tvých dovedností Co rozhodně zvýší tvé šance? - pěkný životopis -

  ukázka tvých prací - stručně pár slov o sobě Zaměstnanecké výhody : obědy zdarma (nemáme pouze asijské koncepty), neomezená káva, čaj je samozřejmostí, možnost MultiSport karty, flexibilní pracovní doba, technické zázemí pro práci

  Požádat
  Přidat do oblíbených
  Odebrat z oblíbenýcch
  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost