Administrativní pracovník/recepční - Rajhrad
SMERO, spol. s r.o.
Rajhrad, CZ
před 2 dny
source : Easy-prace.cz

První kontakt : osobně nebo e-mailem Práce pro osoby OZZ / OZP. Nástup možný ihned. Jmenujeme se SMERO a jsme velkoobchod s kancelářskými potřebami.

Náš svět ale netvoří jen tužky, izolepy a kancelářský nábytek. Nejdůležitější jsou pro nás zákazníci a jejich příběhy, starosti a potřeby.

Správným výběrem vybavení jim šetříme čas i peníze. Už od roku 1998. Právě teď hledáme na centrálu v Rajhradě administrativního pracovníka / recepční.

Pracovní doba od 7 : 30 - 16 : 00. Co budete dělat : Vyřizovat pohledávky a komunikovat telefonicky se zákazníky. Pracovat s hotovostí.

Komunikovat napříč firmou (telefonicky, e-mailem, osobně). Objednávat a vydávat stravenky pro zaměstnance. Evidovat docházku.

Rozdělovat interní poštu. Třídit a archivovat doklady. Příležitostně zastupovat práci recepční v době dovolené nebo nemoci.

Co čekáme : Pečlivost, spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost. Komunikativnost se zaměřením na zákazníka. Uživatelskou znalost práce Word, Excel.

Outlook. Ochotu naučit se pracovat s firemním softwarem. Co nabízíme za dobře odvedenou práci : SMERO je stabilní a úspěšná společnost, takže nabízíme především dlouhodobou spolupráci na plný úvazek.

Plat dostanete vždy včas. Každý měsíc (po skončení zkušební doby) si v kanceláři vyzvednete stravenky. Po zkušební době můžete začít čerpat také MultiSport Benefit, tedy permanentku do sportovišť po celé republice.

Samozřejmostí jsou i zaměstnanecké slevy na zboží. Děti u nás vybavíte do školy za pár korun. Životopis zašlete na e-mail použijte odpovědní formulář kontaktní osoba : Lenka Prokešová Místo výkonu práce : Stará pošta 980, Rajhrad 664 61

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost