Manipulant (m/ž)
DHL
Hlubočky
před 1 dnem

Máte zájem pracovat pro významnou a stabilní společnost? Hledáte férového zaměstnavatele, který Vám pošle včasnou platbu a má zajímavou nabídku výhod?

Láká Vás pracovní prostředí, kde se lidé znají jménem a je zde také prostor na kávu? Pokud se jen usmíváte nebo jsme vzbudili Vaši zvědavost, jste na správném místě.

Nyní hledáme nové kolegy do našeho týmu.

VAŠÍM ÚKOLEM BUDE :

Zaskladňovat materiál a podsestavy do regálů skladu

Vydávat materiál a podsestavy ze skladu do výroby

Převážet vydaný materiál ze skladu na výrobní pracoviště (améby)

Provádět inventury materiálu

Evidence materiálu a podsestav v PC

POŽADUJEME :

Pochopení pracovních procesů a bezpečnostních předpisů

Porozumět a umět číst dokumentaci k materiálu

Být pečlivý a spolehlivý

Umět si efektivně zorganizovat práci

Práci v 2 směnném provozu

Zkušenosti s prací ve skladu jsou vítány

NABÍZÍME :

přátelský kolektiv a příjemné prostředí

zajímavé ohodnocení

stravenky v hodnotě 90,- Kč, které plně hradíme

budete trávit o týden déle na dovolené (25 dní)

myslíme i na Vaše stáří a nabízíme penzijní připojištění

Vy i Vaše rodina budete moct telefonovat za super ceny

balíček zaměstnaneckých výhod CAFETERIA a mnoho dalšího

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.