*PRACOVNÍK/CE V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH - Bystřice nad Pernštejnem a okolí - DPP
Diecézní charita Brno
Bystřice nad Pernštejnem
před 4 dny
source : Hitprace

Náplň práce : - přímá práce s uživateli služby v jejich domácím prostředí- vedení související dokumentace Místo výkonu práce : Bystřice n.

P. a okolíNástup : srpen / září, popř. dle domluvyNabízíme : - dohodu o provedení práce v rozsahu dle domluvy (zástupy za dovolené, práce v odpoledních a večerních hodinách, o víkendech),- zajímavou a smysluplnou práci, - další vzdělávání, supervizi,- práci v příjemném kolektivu,- zaměstnanecké benefity,- zázemí stabilní organizace.

Požadujeme : - odborné vzdělání dle zákona č. 108 / 2006 Sb. (kvalifikační kurz pracovníka v soc. službách je možné si doplnit),- předpoklady pro práci s lidmi, - spolehlivost, zodpovědnost, komunikativnost, bezúhonnost, - řidičský průkaz sk.

B - aktivní řidič / ka,- očkování proti žloutence typu B (možnost doočkování) a zdravotní průkaz,- trestní bezúhonnost.Pracovní pozice je vhodná i pro rodiče na mateřské či rodičovské dovolené, studenty nebo aktivní pracovníky ve starobním důchodu.

případě zájmu o uvedenou pozici zasílejte motivační dopis a profesní životopis na email : petra.jezova zdar.charita.cz.

Bližší informace : Petra Ježová, DiS., mob. : 777 155 374, email : petra.jezova zdar.charita.cz

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost