Strojník na pásová a kolová rýpadla
JIS - Sta s.r.o.
Brno, CZ
před 6 dny
source : Easy-prace.cz

Jsme menší rodinná stavební firma, která se zabývá především výstavbou inženýrských sítí, komunikací, zemních pracích prací v průmyslové výstavbě.

Hledáme pracovitého, zodpovědného a šikovného strojníka pro obsluhu strojůCAT 315, CAT M316.Požadujeme : Strojnický průkaz, řidičské oprávnění skupiny B minimálně.

Schopnost organizování a plánování práce - často pracuješ se skupinou lidí, kterým bys měl pomoci jejich práci usnadnit a připravit co nejpřesněji.

Technické znalosti o daném stroji - protože budeš zodpovědný za údržbu stroje - mazání, kontrola funkčnosti, správné zacházení se strojem.

Výhodou je znalost a orientace ve stavebnictví - výstavba kanalizací, schopnost rozumět a číst stavební výkresy.Nabízíme : Nabízíme stabilní a celoroční práci, pro šikovné strojníky řešíme možnosti dalšího rozšiřování skupin a dalšího vzdělávání, při splnění stanovených cílů a úkolů prémiové finanční ohodnocení.

Výhoda je u nás rodinný kolektiv a osobní přístup. Zakládáme si na otevřené komunikaci.Vzdělání : Vyučení, SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, VysokoškolskéTyp pracovního poměru : Plný úvazek, Práce na ŽL, Brigády

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost