Linux administrátor (m/ž)
Kooperativa
Praha, CZ
před 4 dny
source : Welcome to the Jungle

Na jakou práci se u nás můžete těšit?* Budete rozvíjet a administrovat linuxovou infrastrukturu pro provoz aplikací, zejména na platformě RHEL, a kontejnerizaci Kubernetes na platformě VMware TKGI.

 • Při své práci budete využívat nástroje typu Ansible, RH Satellite, Git a další.* Budete mít možnost úzce spolupracovat s kolegy v týmech DevOps, infrastruktury a datových sítí Co k tomu budete potřebovat?
 • Zkušenosti s centralizovaným provozem linuxových serverů (výhodou znalost RedHat a VMware technologií)* Znalost provozu a správy serverových aplikačních prostředí (znalost JBoss výhodou)* Angličtinu na úrovni porozumění psané technické dokumentace Co vám za to nabídneme?
 • Počítáme s vámi dlouhodobě, proto nabízíme smlouvu na dobu neurčitou* 32 dnů volna v roce (25 dnů dovolené + 5 Free Days + 1 Charity Day + 1 Care Day)* Flexibilní pracovní doba + možnost práce z domova* Cestovní pojištění zdarma, nadstandartní příspěvek na penzijní připojištění (až 1.
 • 000 Kč měsíčně) a životní pojištění (až 3.150 Kč měsíčně), těšit se můžete také na velké slevy na naše produkty a na produkty našich obchodních partnerů

 • rámci bonusového programu Cafeterie dostanete 9.000 Kč (v benefit bodech) a to, jak je uplatníte, je jen na vás (sport, relax, kultura, dovolená, pobyty, apod.
 • Stravné 130 Kč / den (Kooperativa nám přispívá 105 Kč) - v Praze máme vlastní jídelnu, bistro a kavárnu* Interní i externí kurzy (IT a jazykové kurzy, vzdělávací platforma Seduo), firemní kouč a psycholog, využít můžete i naši firemní knihovnu* Rozvojové a sportovní akce, zdravotní a preventivní programy, ale také možnost nadstandardní zdravotní péče (fyzioterapie, jóga, očkování)* V Praze, Brně, Olomouci a Českých Budějovicích můžete jezdit zdarma na Rekolech* Za doporučení nového kolegy vás oceníme až 45 000 benefit body do Cafeterie* Zaměstnanecký mobilní tarif, pracovní telefon a notebook je samozřejmostí

  Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost