Grafik/Grafička
Kokiska s.r.o.
Karlovy Vary, Karlovy Vary, Czech Republic
před 6 dny
source : Personálka.cz

Jsme zavedená firma s několika zajímavými eshopy. Na trhu působíme již od roku 2011. Nyní hledáme do týmu schopnou kreativní grafičku nebo grafika.

Nový člen týmu bude zodpovědný za tvorbu grafických řešení tiskových, reklamních, produktových a multimediálních a bude se podílet na vytváření atraktivní marketingové komunikace.

Náplň práce :

  • Návrh a tvorba grafiky online kampaní
  • Tvorba marketingových materiálů pro tisková média (letáky, katalogy, inzerce, PR)
  • Prezentace produktů a novinek v e-shopu a v sociálních sítích
  • Zhotovování a údržba webových mikrostránek
  • Tvorba, zpracování a úpravy multimediálních produktů (fotografie, video)
  • Spolupráce při tvorbě firemní identity
  • Požadujeme :

  • Středoškolské vzdělání (průmyslový nebo grafický design výhodou)
  • Grafický cit, přehled a kreativitu, prokazatelnou zkušenost s tvorbou grafiky, DTP
  • Pokročilé ovládání grafických programů (photoshop, indesign, illustrator)
  • Znalost práce na PC, kancelářských programů Word, Excel nebo obdobné
  • Minimálně základní znalost angličtiny a výbornou znalost češtiny
  • Samostatnost, spolehlivost, dodržování termínů, odpovědnost za svěřené úkoly
  • Fotografování, práce s videem, střih a editace výhodou
  • Znalost správy sociálních sítí výhodou (facebook, instagram, youtube)
  • Základní orientace v online marketingu výhodou
  • Výhodou také znalosti v oblasti HTML, CSS
  • Nabízíme :

  • Časově flexibilní práci v přátelském kolektivu, částečný home office
  • Stabilitu a zázemí rostoucího mezinárodního e-shopu
  • Možnosti učit se novým věcem a rozvíjet se profesně, pracovat se zajímavými technologiemi internetu
  • Zaměstnanecké benefity (zdarma káva a nápoje, snídaně, masáže, on-line kurzy, sick days, firemní akce)
  • Motivační mzdové ohodnocení na základě zkušeností a výsledků
  • Nástupní plat : 27 000 Kč

    Zaučíme vás rádi v různých marketingových činnostech. Máme spoustu nápadů na to, jak naše brandy budovat dál a budeme moc rádi, když se na nich budete podílet spolu s námi.

    Práce na hlavní pracovní poměr i živnostenský list

    Nahlásit tuto nabídku
    checkmark

    Thank you for reporting this job!

    Your feedback will help us improve the quality of our services.