obchodně-technický zástupce
MODERN PROJECTS s.r.o.
Praha-Letňany, CZ
před 6 dny
source : Easy-prace.cz

POŽADUJEME - vysokoškolské vzdělání zaměření na fyziku a / nebo materiály (min. úroveň Bc.)- znalost arabského jazyka na úrovni rodilého mluvčího, znalost anglického jazyka slovem i písmem- kvalifikace (platná / neplatná) v oblasti průmyslové kvality a inspekcí (NDT, TPI, )- technicko-manažerská praxe v oblasti ropného průmyslu min.

15 let- znalost předpisů ASTM, API, ASME, ANSI, ... - ochota cestovat, vést obchodní jednání v aj i arabštině- zkušenosti s ministerstvy ropy v arabských zemích, například s iráckým ministerstvem ropyPRACOVNÍ NÁPLŇ - implementace nového produktu do portfolia společnosti : inspekční a NDT aktivity pro ropný průmysl - vedení obchodních jednání (arabština) v Iráku a dalších zemích Blízkého Východu- technický dohled nad inspekčními aktivitami, vypracování technické dokumentaceNABÍZÍME - zaměstnání na hlavní pracovní poměr- práce v ČR i v zahraničí (Blízký Východ)

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost