Servisní technik/technička
Wheelabrator Czech s.r.o.
Příbram, Czech Republic
před 5 dny
source : Hitprace

Pozice : Servisní technik / techničkaZ důvodu rozšíření portfolia vyráběných strojů hledáme posily na doplnění stavu. Pokud máte technické vlohy, rádi cestujete a komunikujete s lidmi (i v anglickém jazyce), pak hledáme právě Vás.

Staňte se součástí našeho týmu.Vaší každodenní náplní práce bude : o Instalace tryskacích strojů, jejich servis a opravy po České republice a především v zahraničío Komunikace se zákazníkem v anglickém nebo německém jazyceo Montáž součástí tryskacích strojů dle technické dokumentaceo Koordinace zajištění potřebné techniky pro instalaci tryskacích strojůo Zodpovědnost nad dodržováním bezpečnosti práceo Operativní řešení problémůo Vypracování instalační nebo servisní zprávyNa tuto pozici budete potřebovat : o Znalost AJ či NJ na komunikativní úrovni podmínkou (mluvená i písemná forma)o Strojírenské znalosti, čtení a orientace v technické dokumentacio Ochota a chuť cestovat (30-70% na služebních cestách)o Výhodou je mít platné zkoušky na vysokozdvižný vozík, jeřábnické zkoušky, zkoušky dle vyhlášky 50 / 1978 Sb.

6 či svářečský průkaz (V případě, že průkazy nevlastníte, rádi Vám je zajistíme.)o Mělo by Vás bavit pečlivě si organizovat práci a komunikovat s lidmi různých národnostíCo Vám naše společnost nabízí ?

o Atraktivní mzdové ohodnocení a věrnostní odměnyo Motivující měsíční finanční bonus a placené přesčasyo Týden dovolené navíc (5 týdnů dovolené)o Závodní stravování přímo v areálu společnostio Dostupnost MHD, hlídané parkoviště v areálu společnostio Výhodný mobilní tarif nejen pro Vás, ale také pro vaše rodinné příslušníkyo Možnost zajistit si kartu Multisport s příspěvkem zaměstnavateleo Finanční příspěvky na penzijní / životní připojištění, sportovní či kulturní aktivity, firemní akce, večírky a další zajímavé benefityNástup od 1.

9.2022. Mzda : 35 000,- KčKontakt : Vrbová Jana Bc., tel. : 318 479 210, e-mail : prace wheelabratorgroup.comV případě zájmu o volnou pracovní pozici nám zašlete Váš strukturovaný životopis.

Pečlivě čteme každý zaslaný životopis a všem odpovídáme.Zasláním životopisu souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů pro účel výběrového řízení na pracovní pozici, o kterou se ucházíte a pouze po dobu trvání výběrového řízení.

Místo výkonu práce : Wheelabrator Czech s.r.o., Za Balonkou č.p. 269, Příbram I

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost