Projektant SHZ (stabilní hasící zařízení)
Skanska a.s.
Praha, Czech Republic
před 6 dny
source : Hitprace

Závod Pozemní stavitelství hledá do svého týmu kolegu / kolegyni na pozici - Projektant SHZ (stabilní hasící zařízení).Vhodné i pro absolventy.

Vaší odpovědností bude : Samostatné zpracování dokumentace SHZ Tvorba podkladů pro cenové nabídky Zajišťování dílčích činností pro přípravu a realizaci staveb Účast na technických jednání Podpora servisních a montážních týmů při realizaci stavebHledáme právě vás, pokud : Jste vystudoval / a min.

SŠ - zaměření strojní nebo stavební Ovládáte program AutoCAD - podmínkou Máte dobrou uživatelskou znalost práce na PC (MS Office) Jste pečliví, spolehliví a samostatní Máte smysl pro týmovou práciVýhodou Vám bude autorizace, zkušenost na obdobné pozici a znalost programů BIM a REVIT.

Zajímavou práci v mezinárodní společnosti 25 dní dovolené + 2 dny placeného volna navíc Denní příspěvek na stravné ve výši 66Kč za odpracovanou směnu Příspěvek na penzijní připojištění nebo životní pojištění až 1.

100,-Kč Pružná pracovní doba, možnost využití home office Flexi passy v hodnotě 1.500,-Kč Vzdělávání, rozvoj a talentové programy pro zaměstnance Zaměstnanecký akciový program Seop Slevy na firemní produkty, Multisport karta za 350,-Kč, zlevněné volání u T-mobile a další zvýhodněné nabídky partnerů

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost