Pracovník/ce ostrahy
DIOL družstvo
Mohelnice
před 2 dny
source : Hitprace

Pracovní místo vyhrazeno zaměstnavatelem pro osoby se zdravotním postižením. Družstvo invalidů s více než 60 letou tradicí a individuálním přístupem ke zdravotně postiženým hledá spolehlivého a odpovědného zaměstnance na pozici pracovník / ce ostrahy pro pracoviště v Mohelnici.

Požadujeme čistý trestní rejstřík, zdravotní způsobilost pro tuto fyzicky nenáročnou práci, příjemné vystupování, komunikativnost, spolehlivost a samostatnost.

Praxe na obdobné pozici výhodou, nikoliv podmínkou. Nástup do zaměstnání od 1.1.2020, po dohodě možno i dříve. Nabízíme Vám práci na pracovní poměr.

Jedná se převážně o noční směny. Za Vaši práci aktuálně nabízíme odměnu ve výši 96,- Kč / hod. + příplatky za noční, víkendy a svátky.

Dále máte možnost získat odměny za dobře odvedenou práci v závislosti na hodnocení vedoucího. Kontakt : pro sjednání osobní schůzky prosím volejte na tel.

724 088 953 - pan Balog nebo zašlete svůj životopis na e-mail : diol diol.cz. Děkujeme Vám.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost