IT podpora
ASPIRA Recruitment s.r.o.
Jeseník, CZ
před 1 dnem
source : Easy-prace.cz

Chtěli byste pracovat na zajímavé pozici v krásné lokalitě horského resortu a mít od zaměstnavatele možnost zvýhodněného bydlení přímo v areálu a užívat si hory zážitků, které daná lokalita nabízí?

Pokud máte znalosti a zkušenosti s instalací výpočetní techniky a počítačových sítí, neváhejte nás kontaktovat. Mimo zajímavé mzdy a benefitů Vám bude odměnou krásné pracovní prostředí v horském resortu.

Co na této pozici budete dělat : - Podpora uživatelů a řešení jejich požadavků v oblasti IT - Údržba, konfigurace a správa počítačů, notebooků a periferií - Správa počítačových sítí a VPN - Údržba a instalace síťové kabelové infrastruktury - Konfigurace a administrace používaných systémů a apPožadujeme : - Znalosti a zkušenosti s instalací výpočetní techniky a počítačových sítí - AJ základy - ŘP sk.

B - Komunikativnost, spolehlivost, flexibilituNabízíme : - Práci pro úspěšný a známý horský resort - Odpovědnou práci v nádherné lokalitě a moderní pracovní prostředí - Zázemí stabilní a rostoucí firmy - Bodovou kartu v hodnotě 18 000 Kč s využitím po celém resortu - Výhodné stravování, 30% sleva na gastro napříč resortemVzdělání : SŠ s maturitou, vyšší odborné, bakalářské, vysokoškolské, postgraduálníTyp pracovního poměru : Plný úvazek

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost