Super brigáda NEJEN přes léto!
McDonald's
Mladá Boleslav, CZ
před 14 hodinami
source : Welcome to the Jungle

Koho hledáme?Pokud od brigády očekáváš, že bude časově flexibilní a umožní ti skloubit studium, koníčky či další povinnosti, tahle bude ta pravá.

Do našeho přátelského týmu hledáme spolehlivého kolegu / kolegyni s chutí učit se novým věcem! Co nabízíme?- odměnu za práci : od nástupu až 135 Kč / hod.

po zaškolení 145 - 160 Kč / hod- příplatek za práci v nočních hodinách 20 %- plánování směn dle tvých časových možností- systém pravidelného odměňování, vzdělávání a rozvoje- možnost získání praxe- neformální atmosféru na pracovišti- 50% slevu na stravování a pití zdarma- benefit kartu, se kterou získáš slevy jak ve všech McDonald s, tak u všech našich partnerů- fajn práci u zaměstnavatele, který s tebou počítá dlouhodobě- různorodá práce (specialista v péči o zákazníky.

 • Co očekáváme?- chuť učit se novým věcem- smysl pro týmovou práci- zdvořilé vystupování- chuť mít fajn brigádu na delší dobu
 • Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost