Prodavač/- ka
Albert Česká republika, s.r.o.
Moravskoslezský kraj, Bílovec
před 3 dny
source : Inwork.cz

Informace

Aktuálně hledáme pro nově otevíranou prodejnu Albert v Bílovci uchazeče / -ky na pozici

Prodavač / -ka pro tyto úseky :

pečivo

doplňování zboží

Náplň práce :

Připravíte svůj úsek pro zákazníky :

obsluhovaný úsek lahůdek : nakrájíte salámy, doplníte saláty, během dne doplňujete zboží a udržujete úsek čistý a upravený

úsek ovoce a zelenina : ze skladu doplníte čerstvé ovoce a zeleninu, zkontrolujete kvalitu, během dne doplňujete zboží a udržujete čistotu na úseku

úsek pečiva : ráno upečete pečivo, během dne postupně dopékáte další pečivo a staráte se o čistotu úseku

úsek doplňování zboží : doplňujete zboží, kontrolujete data spotřeby a správné ceny

úsek pokladen : budete markovat zboží na pokladně

Na všech úsecích se budete i věnovat zákazníkům a komunikovat s týmem.

Co od vás očekáváme

praxe z maloobchodu na obdobné pozici velkou výhodou

dodržování všech norem a procedur při práci se zbožím

samostatnost

práci ve směnném provozu

Co vám nabízíme

mzdu vyplácenou k 10. dni v měsíci a její pravidelné roční navyšování

zaměstnanecké benefity (např. příspěvek na dopravu, zvýhodněný tarif volání, slevu na firemní zboží, stravenkovou kartu)

přísun vitamínů a ovoce

Multisport kartu

4 týdny dovolené, po 3 letech o týden volna více

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.