Financial Analyst
Silent-Aire
Rajecko, Czechia, Czechia
před 4 dny

Job Details

Co bude Vaším úkolem

Jako součást týmu oddělení financí budete zodpovídat zejména za interní a externí reporting.

Jaká bude Vaše pracovní náplň

  • Tvorba plnění plánů a příprava podkladů pro plánování
  • Sledování a kontrola cen a spolupráce na tvorbě kontrolních procesů
  • Příprava účetních uzávěrek
  • Spolupráce s ostatními odděleními, podpora managementu
  • Spolupráce na přípravě podkladů pro interní i externí audity
  • Plnění operativních a strategických úkolů specifikovaných finančním manažerem
  • Spoluúčast na projektech a aktivitách v rámci oddělení
  • Podmínkou

  • SŠ / VŠ vzdělání ekonomického směru
  • Dobrá znalost MS Excel
  • Angličtina na komunikativní úrovni
  • Praxe v oblasti účetnictví / controllingu alespoň 2 roky
  • Pečlivost, důslednost, odpovědnost
  • Výhodou

  • Znalost zákona o účetnictví a daních
  • Znalost SAPu
  • Nabízíme

  • Zkušenosti z mezinárodního prostředí
  • Stabilní a perspektivní práci v čistém a bezpečném prostředí globální technologické firmy
  • 13. a 14. plat
  • Příspěvek na dopravu až 800 Kč
  • Dotované obědy (jídelna je přímo v areálu firmy)
  • Příspěvek na penzijní / životní připojištění - již po zkušební době
  • 5 týdnů dovolené
  • Občasná práce z domu
  • Bonus za doporučení vhodného kandidáta
  • Propracovaný zaškolovací proces
  • Přátelský kolektiv
  • Další benefity (očkování proti chřipce, příspěvek na zdraví, sport, kulturu )
  • Nahlásit tuto nabídku
    checkmark

    Thank you for reporting this job!

    Your feedback will help us improve the quality of our services.