BANKÉŘ - Říčany
Raiffeisenbank
Říčany, Czech Republic
před 9 hodinami
source : Hitprace

Popis pozice

Pro naši pobočku v Říčanech na Masarykově náměstí hledáme bankéře, který se postará o naše klienty. Těší se na vás tým kolegů a zkušená manažerka Lucia Cosentino, nejen oni vám pomohou se zaškolením.

Máme propracovaný vzdělávací systém. ZAŠKOLENÍ ZVLÁDNETE, I KDYŽ JSTE DŘÍVE V BANCE NEPRACOVALI.Pobočka je přímo v Říčanech na náměstí.

Máme pevnou pracovní dobu, otevřeno od pondělí do pátku, bez směn a víkendů. Budete mít dostatek času pro sebe, nechceme, aby vás práce pohltila.

Co vás čeká?* Zaškolíme vás, NA VŠE JDEME postupně a POMALU. Pomáhat vám bude ředitel pobočky, kolegové i Performance Specialista, který vás bude pravidelně navštěvovat.

  • Stanete se tváří Raiffeisenbank, prvním a nejdůležitějším kontaktem pro naše klienty.* Budete umět vybrat správný produkt z naší pestré nabídky.
  • Ovládnete veškerou administrativu spojenou s obsluhou klienta.* Ke komunikaci s klienty budete používat osobní, telefonický i e-mailový kontakt.
  • Bez čeho se neobejdete?* Maturitního vysvědčení, které je potřebné pro bankovní certifikace. CERTIFIKACE HRADÍ BANKA.

  • Chuti rozvíjet své obchodní nadání potěší nás vaše předchozí prodejní zkušenosti. Pokud je nemáte, umíme rozvinout váš talent.
  • Cizí jazyky (zejména angličtina) nebojte se, nehledáme dokonalost, ale schopnost obsloužit klienta, který nehovoří česky.
  • Smysl pro humor na našich POBOČKÁCH VLÁDNE DOBRÁ NÁLADA.### Na co se můžete těšit?* Výplatu budete mít každého 8. v měsíci na účtu.
  • MZDA SE SKLÁDÁ Z fixní mzdy, variabilní složky vyplácené na základě plnění měsíčního plánu, manažerského ohodnocení a level příplatku.

    První 3 měsíce vyplácíme ADAPTAČNÍ PŘÍSPĚVEK.

  • Další finanční odměnou jsou výhry v individuálních a pobočkových soutěžích.
  • Finanční dary k pracovním a životním jubileím.
  • První rok získáte 14 tis. v kafeterii, od druhého roku 27. tisíc, po 5 letech 34 TISÍC.* 29 DNÍ VOLNA (25 dní dovolené + 4 free days).
  • Po 5 letech 31 dní volna, po 10 letech 34. Jednou za 5 let Restart days (dalších 14 dní volna navíc). Odpočinek našich kolegů je pro nás klíčový, proto podporujeme pravidelné vybírání dovolené v plné výši.

  • Zvýhodněné bankovní produkty. NAPŘ. 100% HYPOTÉKU.* Osobní rozvoj u nás není prázdná fráze. Těšit se můžete na propracovaná školení a skvělý tým, který se stará o vzdělávání pobočkové sítě.
  • Digitální platformy, které RB nabízí zdarma zaměstnancům, jež vám usnadní přístup ke vzdělávání nejen z oboru. Zpřístupníme vám mnoho seminářů, které se věnují životním stylu pro Raiffeisenbank je zdraví a spokojenost zaměstnanců prioritou.

  • Raiffce se nebudete nudit, najdete nové přátele, osvojíte si bankovní know-how a otevře se vám mnoho kariérních příležitostí.
  • U NÁS KAŽDÝ VÍ, že 8 z 10 MANAŽERŮ VYROSTLO V RAIFFCE.Zaujala vás naše nabídka? Pošlete nám vaše CV, můžete jej poslat i na email kamila.

    nemcova rb.czTěšíme se na setkání s vámi.Více se o nás můžete dozvědět i na našem profilu na www.atmoskop.cz

    Nahlásit tuto nabídku
    checkmark

    Thank you for reporting this job!

    Your feedback will help us improve the quality of our services.