Číšník/servírka - restaurační provoz
Horské lázně Karlova Studánka, státní podnik
Karlova Studánka, Czech Republic
před 1 dnem
source : Hitprace

místo výkonu práce : Karlova Studánka 6, zástup za DPNPožadujeme : - SŠ vzdělání s výučním listem,- komunikační schopnosti, příjemné vystupování,- samostatnost, spolehlivost, flexibilitu,- zdravotní průkaz,- praxe není podmínkou - rádi Vás zaučíme! - Náplň práce : - obsluha houstů restaurace- příprava stolů, prostírání, debaras- spolupráce na zajišťování mimořádných akcí (svatby, rauty, apod.

komunikace s klienty, usazování, objednávky, kasírování- úklid svěřeného úseku a prostor Nabízíme : - práci na plný úvazek v příjemném pracovním prostředí Horských lázní- profesionální zázemí a stabilní zaměstnání,- směnný provoz (krátký / dlouhý týden)- široké spektrum zaměstnaneckých benefitů, např.

ubytování, týden dovolené navíc, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na závodní stravování, příspěvek na rekreaci, kulturu a tělovýchovu, zaměstnanecké slevy na lázeňské procedury, firemní společensko-kulturní akce, stabilizační a jubilejní odměny - podíl 2% z tržeb po zkušební době- široké spektrum zaměstnaneckých benefitů (týden dovolené navíc, příspěvek na penzijní připojištění až 3.

000 Kč, příspěvek na závodní stravování, příspěvek na rekreaci a tělovýchovu až 9.000 Kč, firemní společenské a kulturní akce, pravidelné motivační odměny)Hlásit se na e-mail jirkal horskelazne.

cz nebo na tel. č. 554 798 260 / 7 : 00 - 15 : 30 / Z : 14.10.2021, A : 22.11.2021 A : 6.12.2021

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost