Uklízeč/ka, balení výrobků
RUPA, spol. s r.o.
Praha-Záběhlice, CZ
před 1 dnem
source : Easy-prace.cz

MV : Poslední č.p. 215 / 8,102 00 Praha 10-HostivařKontakt : Bc. Tomáš Rainet, tel. : použijte odpovědní formulář (pracovní dny od 6 : 00 do 16 : 00), e-mail : použijte odpovědní formulář osobně po domluvě (do 15 hodin fyzicky na pracovišti)Vašimi úkoly bude : -Úklid výrobních i nevýrobních prostor (mytí podlahy, zametání .

 • manipulace a ukládání vyrobených boxů-balení boxů do fólií -etiketování výrobkůPožadujeme : -základní vzdělání lépe vyučení nebo SŠ vzdělání (výhodou je strojní, technický nebo potravinářský obor) -Zdravotní způsobilost-manuální zručnost-ochotu pracovat ve směnném provozu-zodpovědný přístup k práci a dodržování pracovní disciplíny-týmová spolupráce-zkušenost v potravinářském provozu výhodou-nástup pokud možno ihnedZam.
 • výhody : -motivující systém odměňování-dotovanou stravu-4 týdny dovolené-nákup výrobků za zvýhodněnou cenu-pracovní oděv

  Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost