Vedoucí maloobchodní provozovny
KOBERCE BRENO, spol. s r.o.
Olomouc, Czech Republic
před 1 dnem
source : Hitprace

Pracoviště : OC Haná, Kafkova 47, Olomouc.Pro maloobchodní prodejnu koberců v Olomouci, OC Haná, Kafkova 47 přijmeme ihned nebo po dohodě na HPP vedoucí / ho MO provozovny.

Požadujeme ÚSO vzdělání, praxi v oboru nejméně 1 rok, (v případě, že uchazeč prokáže své znalosti i bez předchozí praxe, není pak podmínkou) .

Dále od uchazečů očekáváme obchodní a manažerské dovednosti, samostatnost a flexibilitu, smysl pro odpovědnost, obchodní dovednosti a dobrý zdravotní stav.

Nabízíme odpovídající mzdu vč. prémiového ohodnocení formou pohyblivých složek mzdy, pracovní poměr na dobu neurčitou s možností seberealizace.

Uchazeči, kteří projeví zájem o tuto pracovní nabídku zašlou své životopisy POUZE na e-mail personalni breno.cz . Vybrané uchazeče pak vyrozumíme o dalším postupu.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost