Obchodní reprezentant/ka
K a S, s.r.o.
Praha-Záběhlice, CZ
před 3 dny
source : Easy-prace.cz

Kontakt e-mailem. Životopis prosím zasílejte na e-mail použijte odpovědní formulář do subjektu prosím uveďte "Obchodní reprezentant / ka"Náplň práce : Obchodní a akviziční činnost, péče o zákazníky, udržování kontaktů, příprava a komunikace cenových nabídek a obchodních podmínek, analýzy potřeb a změn trhu, spolupráce na marketingových aktivitách.

Požadujeme : vzdělání SŠ / VŠ nejlépe technického směru, obchodní zdatnost, praxe na podobné pozici, samostatnost, komunikativnost, ochota cestovat.

Nabízíme : perspektivní práci v přátelském kolektivu, moderní pracovní prostředí a vybavení, podporu osobního růstu a vzdělávání, motivující odměňování, zaměstnanecké výhody, služební vozidlo.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost