JavaScript Developer
T-MAPY spol. s r.o.
Hradec Králové
před 2 dny
source : Hitprace

Rozšiřujeme svůj tým pro nové významné projekty a hledáme spolupracovníky na pozici JavaScript Developer.Pokud chcete budovat svou kariéru, zlepšit svoje odborné znalosti a významně se podílet na zajímavých a náročných projektech, zašlete nám vaše CV.

Pozice je vhodná pro absolventy, kterým nechybí nadšení a mají zkušenosti se zajímavým projektem (i školním), i pro zkušenější vývojáře.

Těšíme se na spolupráci!

Náplň práce

Frontend vývoj nejen webových mapových aplikací v 5 - 6 členném týmu

Při práci s námi narazíte na tyto technologie : JavaScript, TypeScript, React, HTML5 API

Ukázka aplikací, které tvoříme

Očekáváme

Vývojáře se zkušeností s vývojem webových aplikací, s inovativním myšlením a otevřeným přístupem k novým technologiím.

Zájem a nadšení pro webové technologie.

Hledáme

  • Česky - domluvit se
  • Anglicky - čtení dokumentace
  • Úroveň : Junior
  • Úroveň : Senior
  • Úroveň : Expert
  • SŠ Vzdělání
  • VŠ Vzdělání
  • VŠ student
  • Požádat