Technology Solution Architect
Devoteam s.r.o.
Praha, Czech Republic
před 2 dny
source : Hitprace

kontakt : Kateřina Hassmanová, tel. : 0420 775 100 571, e-mail : katerina.hassmanova devoteam.com, prvotní kontakt emailem, místo výkonu : Ovocný trh č.

p. 1096 / 8, Praha 1.Náplň práce : - Práce na projektech pro mezinárodní klienty v oblastech : - Projektový management v oblasti IT Service Excellence : implementace a optimalizace nejmodernějších procesů a řešení, které pomohou našim klientům řídit jejich IT efektívně- Podpora pre-sales aktivit, veřejné prezentace, softwarový vývoj / - IT Transformace : poradenství klientům o jejich IT a obchodních výzvách (účast na organizaciChange managementu, projektový manažment, IT Governance) Požadujeme : - Vysokoškolské vzdělání- Min 7 let zkušeností v IT consultingu- Min 5 let zkušeností v oblasti návrhu aplikací- Univerzitní diplom z IT, zaměření na oblast umělé inteligence- Certifikace : IoT Intel- Anglický a španělský jazyk na úrovni rodilého mluvčího5 týdnů dovolené, Sick days, Home Office, Stravenky, MultiSport karta

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost