QA Developer
Safetica Technologies s.r.o.
Jihomoravský kraj
před 6 dny
source : Startupjobs

Pro naši softwarovou společnost, která se stará o zabezpečení dat firmám po celém světě, hledáme vývojáře, který se nebojí C# a JavaScript a bude se podílet na přechodu na cloud v MS Azure.

Máš chuť rozvíjet sebe i svou kreativitu? Dokážeš se podívat na problém s novým pohledem a slovo nejde nemáš ve svém slovníku?

Máš smysl pro detail, ale přitom si udržíš nadhled?

Hledáš práci, kde se nebudeš nudit, získáš spoustu zkušeností a budeš růst tak rychle, jako roste firma? Chceš si prohloubit zkušenosti a proniknout do dění mezi IT geeky?

Přidej se k české technologické firmě, kde tě práce bude bavit.

Co u nás budeš dělat?

 • Pracovat s námi v TFS .
 • Budeš mít příležitost ovlivňovat architekturu a bezpečnost produktu pro menší zákazníky i ty s tisícem koncových stanic.
 • Pozice QA Developera je navázána na projekt přechodu do cloudu MS Azure :

  U nás přechod do cloudu rešíme rovnou na dvou frontách zároveň. Tou první je převod produktu do cloudu a tou druhou je přechod firmy jako takové do cloudu.

  Ale co si pod tím představit?

  Cloud... buzzword, kterým se dnes ohání kde kdo. Ale pro nás provoz v cloudu není jen aplikace spuštěná na virtuálu v cloudu.

  Ale plnokrevná aplikace, která byla pro provoz v takovém prostředí navržená a vytvořená za pomocí nejnovějších technologií.

  Aplikace, která je díky cloudu škálovatelná jak pro menší zákazníky, tak i zákazníky o tisícovkách koncových stanic. Chceš se o tom dozvědět více?

  Zajímají tě taky věci jako je architektura a bezpečnost produktu, kvalita dodaného řešení? Tak neváhej a ozvi se nám. Rádi se s tebou setkáme a všechno to probereme...

  Ten druhý přechod do cloudu pro nás znamená integraci cloudových technologií do běžného chodu firmy třeba v rámci continues integration a propojením s naší automatizací a buildovacími procesy.

  Cílem je se postupně zbavit nutnosti mít in-hous rozsáhlé HW zázemí a být schopni mnohem flexibilněji reagovat na potřeby z trhu, které se mění s rostoucím počtem zákazníků a jejich velikosti.

  Co bys měl umět?

 • Znalost JavaScript a C# , případně chuť se učit.
 • Samostatnost a zodpovědnost. Na začátku ti pomůžeme, ale pak z tebe bude samostatná jednotka, na kterou je spolehnutí.
 • Smysl pro detail i nadhled. Víš, že na každém detailu záleží. Ale musíš se umět na věci podívat i v širším kontextu.
 • Chuť růst a učit se. Nebojíš se přiznat, že něco nevíš a zeptáš se. Firma rychle roste (proto tě potřebujeme), ale zvládneš držet krok.
 • Proč u nás budeš šťastný / á?

  Řešíme velké výzvy, práce nás baví a rádi se učíme nové věci. V týmu si navzájem pomáháme a inspirujeme se . Nemusíš mít strach, že bys v tom byl sám / byla sama.

  Ve firmě se navzájem známe . Problémy často řešíme osobně.

  Rád / a lezeš, jsi milovníkem míčových sportů nebo občas zajdeš na pivo? Mezi námi si snadno najdeš svou partu, se kterou po práci vyrazíte za zábavou.

  Další informace

 • Místo pracoviště : U Vodárny 2965 / 2, Brno Královo Pole.
 • Pošli svůj životopis na jobs safetica.com anebo stačí odkaz na LinkedIn profil.
 • Zajímá tě ještě něco, než nám pošleš CV? Kontaktuj naši HR manažerku na tel. č. 736 116 182 .
 • Pokud pozice není zrovna pro tebe, ale víš o někom, kdo po ní hned skočí, doporuč nám ho a získej 15 000 Kč jako poděkování.
 • Požádat
  Přidat do oblíbených
  Odebrat z oblíbenýcch
  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost