Brusič
ALSTOM Czech Republic a.s.
Česká Lípa, Czech Republic
před 23 hodinami
source : Hitprace

Pracovní náplň- broušení, odhrocování dílů a podskupin dle výkresové dokumentace - plnění plánovaných úkolů zadaných nadřízeným pracovníkem Požadujeme : - čtení výkresové dokumentace- znalost nástrojů a nářadí- znalost měřidel a jejich udržování - ŘP sk.

BNabízíme- Zázemí v rozvíjející se nadnárodní společnosti- Možnost dalšího profesního růstu - Týden dovolené navíc (tedy 25 dnů dovolené ročně)- Měsíční prémie za výsledky práce a odměny za Kaizeny (resp.

změny k lepšímu)- Roční výkonnostní odměnu - Příspěvek na životní a penzijní pojištění po odpracovaném roce - Dotované závodní stravování- Zdravotní péče včetně očkování proti chřipce- Sportovní a kulturní aktivity - Zvýhodněné mobilní tarifyPozice je vhodná i pro cizince.První kontakt emailem!

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost