MISTR / MISTROVÁ AUTOSERVISU
CDS s.r.o. Náchod
Náchod, Czech Republic
před 19 hodinami
source : Hitprace

Pracovní poměr na dobu neurčitou, dvousměnný provoz.Náplň práce : vedení autoservisu, rozdělování práce mechanikům, kontrola oprav a administrativa servisu, komunikace se zákazníky.

Požadavky : SŠ vzdělání technického směru, praxe výhodou, znalost práce na PC (MS Excel, Word, internet), schopnost samostatné i týmové práce, svědomitost a spolehlivost.

Zaměstnanecké výhody : sleva na pohonné hmoty, sleva na jízdné v autobusech, telefonní tarif, perspektivní zaměstnání ve stabilní společnosti, možnost profesního růstu.

Kontakt - pan Kubišta Jan, tel. : 730 804 543 (od 06 : 00 hod. do 18 : 00 hod. hod.), e-mail : kubista cdsnachod.cz (pro zaslání životopisu) nebo osobně na adrese Náchod, Kladská 286.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost