PRACOVNÍK/-ICE ÚKLIDU FITNESS CENTRA
KVALITA náhradní plnění s.r.o.
České Budějovice
před 8 hodinami
source : Hitprace

Práce je vhodná pro OZP nebo OZZ.Do moderního a špičkově vybaveného fitness centra v centru Českých Budějovic přijmeme dva spolehlivé pracovníky na pozici pracovník běžného úklidu.

NÁPLŇ PRÁCE : úklid fitness centra - posilovna, fitness sály, wellness, šatny, sprchy, recepce, chodby, toalety a schodiště.

Pracovní doba - nástup do práce je možný v čase mezi 4 : 00 - 7 : 30 hodin a konec práce v čase 12 : 30 - 16 : 00 hodin.

Práce ja na krátký a dlouhý pracovní týden - tj. první týden pracujete : pondělí, úterý, pátek, sobota a neděle a druhý týden pracujete pouze : středa a čtvrtek.

O víkendu se pracuje ve zkráceném rozsahu cca 6 hodin.NABÍZÍME : stabilní zázemí společnosti, která je na trhu více než 20 let, členství v KVALITA profi fitness zdarma, penzijní připojíštění po 12 měsících a další výhody.

POŽADUJEME : spolehlivost, samostatnost, příjemné a vstřícné vystupování.Pokud Vás naše nabídka zaujala a rádi byste se stali členem našeho týmu, prosím kontaktujte nás na e-mail job kvalita.

com nebo na bezplatně na telefonu 800 100 126.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost