Směnový vedoucí údržby
Kimberly-Clark Corporation
Jaromer, CZ
před 1 dnem

Směnový vedoucí údržby Job Description Vaše práce Zajišťovat spolehlivost technologií a jejich zepšování ve firmě, která vyrábí špičkové produkty pro ¼ populace, vyžaduje značnou zkušenost s vedením lidí a disciplínu, ale stojí to za to, když máte skvělé pracovní prostředí ve stabilní společnosti a vidíte smysl vaši práce v tom, že jste součástí výroby špičkových produktů, které lidem zlepšují život.

Mimo jiné bude součástí vaší práce :

 • Řídit výkonnost týmu údržby
 • Spolupracovat s ostatními týmy na preventivní a prediktivní údržbě, opravách a technickém poradenství
 • Podílet na zvyšování efektivnosti odstávek
 • Prosazovat bezpečnostní pracovní postupy personálu ve výrobě O nás Huggies®. Kleenex®. Bavlna®. Scott®. Kotex®. Poise®.
 • Depend®. Naše legendární značky již znáte stejně jako zbytek světa. Ve skutečnosti 25 % lidí na světě používá produkty Kimberly-Clark každý den.

  Víme, že tyto úžasné produkty Kimberly-Clark by neexistovaly bez našich kolegů ve výrobě, jako jste vy. Jsme také tým, který se jeden o druhého skutečně zajímá něco jako rodina, ale opravdu produktivní a soustředěný.

  Průzkum zaměstnanců ukazuje, že každý zaměstnanec ve výrobě přichází každý den do práce s pocitem bezpečí, protože ví, že jeho bezpečnost nebude nikdy ohrožena.

  Jsme hrdí na naši schopnost nabídnout výbornou mzdu za dobře vykonanou práci, a příležitosti pro členy našeho týmu, aby se postupem času mohli rozvíjet.

 • Existuje více než jeden způsob, jak vytvořit svou budoucnost s naším vítězným týmem. To vše je tady pro vás v Kimberly-Clark;
 • stačí se jen přihlásit! O vás Rádi bychom našli kolegu či kolegyni, který / á má VŠ vzdělání technického směru, případně SŠ vzdělání technického směru, zkušenosti s vedením lidí a znalostmi procesů výroby.

  Měl / a byste být schopný týmové spolupráce a pokud se dorozumíte anglicky, bude to výhodou. Nabízíme Naši výrobní zaměstnanci jsou jedni z našich nejdůležitějších pracovníků a naši nejvěrnější fanoušci, takže se o ně staráme opravdu dobře.

  Uvádíme jen jen několik z mnoha benefitů, které by se vám mohly líbit. Pro Kimberly-Clark jsou její zaměstnanci nejvyšší prioritou a proto poskytujeme nadstandardní mzdové ohodnocení.

  Jsme rádi, když se naši kolegové rozvíjí a proto máme vytvořen systém, abyste mohli rozvíjet své profesní dovednosti. Vyrovnaný pracovně-osobní život je důležitý pro spokojenost každého z nás, a tak poskytujeme týden dovolené nad rámec stanovený zákonem, k tomu den placeného volna v měsíci narozenin, a další možnosti.

  Abyste se u nás cítili dobře, vytváříme vám prostředí k vaší spokojenosti. Máme pro vás kantýnu, parkování u firmy, přispíváme na životní pojištění a penzijní připojištění a další benefity.

  Zaujala vás naše nabídka? Vyplňte přihlašovací formulář a náš náborový tým to co nejdříve vyhodnotí a dá vám vědět, jak se na tuto pozici hodíte.

  Dodatečné informace : Aby Kimberly-Clark rostla a prosperovala, musíme být inkluzivní organizací, která aplikuje různorodé zkušenosti členů svého týmu na značky, které lidem na celém světě zlepšují život.

  Aktivně se snažíme budovat pracovní sílu, která odráží zkušenosti našich spotřebitelů. Když přenesete své originální myšlení do Kimberly-Clark, podpoříte pokračující úspěch našeho podniku.

  Jsme angažovaným zaměstnavatelem s rovnými příležitostmi a všichni kvalifikovaní uchazeči obdrží nabídku na zaměstnání bez ohledu na rasu, barvu pleti, náboženství, pohlaví, národnost, zdravotní postižení, status chráněného veterána, sexuální orientaci, genderovou identitu, věk, těhotenství, genetické informace, občanský stav nebo jakákoli jinou charakteristiku chráněnou zákonem.

  Výše uvedené informace mají za cíl popsat obecnou povahu a úroveň práce vykonávané zaměstnanci zařazenými do této klasifikace.

  Inzerce není zamýšlena jako vyčerpávající seznam všech povinností, odpovědností a dovedností požadovaných pro tuto pozici.

  Tato role je dostupná pouze pro místní kandidáty, kteří již mají oprávnění pracovat v zemi role. K-C nebude pro tuto roli poskytovat podporu při přemístění.

  Global VISA and Relocation Specifications : Primary Location Czech Republic- Jaromer Additional Locations Worker Type Employee Worker Sub-Type Regular Time Type Full time

  Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost