Směnový mistr výroby
Continental Automotive Czech Republic s.r.o.
Neratovice, CZ
před 15 hodinami
source : Easy-prace.cz
 • zodpovědnost za vedení výrobní oblasti s cílem plnit plán v požadované kvalitě* vedení výrobního týmu a zodpovědnost za plnění kvalifikační matice* dohled nad dodržováním definovaných standardů a pracovních postupů* spolupráce s ostatními oddělenímiPožadujeme : * min.
 • SŠ vzdělání* praxe s vedením výroby nutná* znalost automotive výhodou* znalost oblasti lakovny a lisovny výhodou* znalost MS Office* znalost AJ výhodou* analytické myšleníNabízíme : O své zaměstnance se dobře staráme a máme pro vás připravenou spoustu zaměstnaneckých benefitů, například : * pohodlně se k nám dostanete firemní dopravou ze směrů Štětí, Mělník, Neratovice, Benátky n.

  Jizerou, Lysá n. Labem, Čelákovice, Předměřice n. Jizerou, Konětopy, Všetaty a Praha-Letňany* balíček Benefit Plus v hodnotě 6 500 Kč na rok (možnost využít na zdraví, relaxaci, vzdělávání či dovolenou)* karta Multisport* příspěvek na závodní stravování formou stravenkového paušálu* příspěvky na dětskou rekreaci (tábory pro děti, školy v přírodě, lyžařské výcviky pořádané školou apod.

  až 20 750 Kč za rok na jedno dítě) Vzdělání : Vyučení, SŠ s maturitouTyp pracovního poměru : Plný úvazek

  Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost