PRACOVNÍK/PRACOVNICE V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH přímá obslužná péče
Městský ústav sociálních služeb Jirkov
Jirkov, CZ
před 6 dny
source : Easy-prace.cz

případě zájmu zašlete strukturovaný životopis na e-mail : použijte odpovědní formulář případně kontaktujte personální oddělení paní Bc.

Lenku Čermákovou, DiS. na tel. č. použijte odpovědní formulář, použijte odpovědní formulář.Místo výkonu práce - MěÚSS Jirkov, p.

o., U Dubu 1562, 431 11 JirkovKvalifikační předpoklady-odborná způsobilost dle zákona č. 108 / 2006 Sb., o sociálních službách(základní vzdělání + kurz pracovníka v sociálních službách nebo střední vzdělání s výučním listem v oboru pečovatelka), možnost si kvalifikační kurz doplnit v průběhu zaměstnání-

znalost cílové skupiny - specifika práce se seniory-znalost individuálního plánování-práce s PC (MS Office - Word, Excel, program Cygnus výhodou)Osobnostní předpoklady-

schopnost týmové spolupráce-flexibilita-vysoká morální zodpovědnost a sociální kompetence-spolehlivost-empatie-odolnost vůči stresu-

ochota vzdělávat seOstatní-zdravotní způsobilost-trestní bezúhonnost Nabízíme : -zodpovědnou činnost u důvěryhodného zaměstnavatele-

kolegiální a přátelskou atmosféru-odpovídající platové ohodnocení (platové zařazení od 18.870,- Kč do 19.590,- Kč dle nařízení vlády č.

341 / 2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě podle dosažené kvalifikace a praxe) + osobní ohodnocení, odměny, příplatky.

 • firemní benefity (možnost stravování, příspěvek na penzijní připojištění, poukázky na volnočasové aktivity)-možnost seberealizace, podporu dalšího vzdělávání.
 • Práce v jednosměnném nerovnoměrně rozvrženém nebo nepřetržitém provozu.Nástup možný ihned na dobu určitou, poté možnost prodloužení.

  Požádat
  Přidat do oblíbených
  Odebrat z oblíbenýcch
  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost